Home [konkursi] konkurs “Kultura mladih u našoj školi”

konkurs “Kultura mladih u našoj školi”

57
0

note1Unija srednjoškolaca Srbije poziva sve učeničke parlamente da se prijave na konkurs “Kultura mladih u našoj školi”

Nakon uspešno realizovanog Dana volontiranja kada je 2. decembra 2011. u susret Međunarodnom danu volontera, preko 1800 srednjoškolaca i srednjoškolki iz 15 gradova širom zemlje umesto pohađanja nastave volontiralo u lokalnim preduzećima, po drugi put uspešno smo pokrenulisrednjoškolski fond – “Srednjoškolci za srednjoškolce”.

Pozivamo vas da sa svojom projektnom idejom konkurišete i dobijete deo prikupljenih sredstava.

Ove godine tema za projekte učeničkih parlamenata je ” Kultura mladih u našoj školi “. Ako znate kako da unapredite promovišete, afirmišete ili podstaknete kulturni život u vašoj sredinii time doprinesete poboljšanju kvaliteta obrazovanja i vremena koje se provodi u školi, posaljite nam vaše projekte do 15. februara na mejl adresu  szs.konkurs@srednjoskolci.org.rs

Pristigle prijave će razmotriti Komisija sastavljena od članova Unije srednjoškolaca Srbije, samih volontera i eksperata za omladinski aktivizam. Nakon zatvaranja konkursa biće odabrano 10-15 najboljih i najkreativnijih projekata koji će dobiti podršku u iznosu do 50 000 dinara.

Rezultati konkursa će biti kroz 3 dana od zatvaranja konkursa.

Formular za konkurisanje možete preuzeti OVDE