Home [akcija] Prva grupa mladih lidera/ki posetiće Kentaki i Oregon

Prva grupa mladih lidera/ki posetiće Kentaki i Oregon

286
0

student3Prva grupa srednjoškolaca i odraslih koji su aktivni u radu sa mladima posetiće SAD u periodu od 17 aprila do 15 maja 2010. Gradovi u kojima će boraviti su Portland u Oregonu i Lujvil u Kentakiju. Učesnici prve razmene su:
Leona Mesaroš, Andrej Kukucka i Feđa Tomašev iz Kikinde
Andrea Kočiš, Katarina Vučetić, Vukašin Uzelac, Milana Kostić, Milan Jović i Ivana Branković iz Zrenjanina
Marija Đukić i Marko Petković iz Smedereva
Milana Matejević i Valentina Stevanović iz Sokobanje
Anica Maksić, Maja Pavlović i Aleksandra Krsmanović iz Blaca
Matija Trajković ,Katarina Stefanović, Nikola Valgoni iz Obrenovca
Jelena Jelić i Dragana Petković sa Savskog venca i Stevan Maovac sa Palilule
Alternativna učesnica je Nera Vlaisavljević iz Zrenjanina.

Pripremni trening za prvu razmenu održaće se u Beogradu, od 15. do 17. marta 2010. Tom prilikom učesnici će proći kroz administrativne procedure neophodne za izdavanje vize za SAD.

Druga i treća razmena dogodiće se na jesen, od 11.09. do 9.10. 2010 i od 23.10. do 20.11.2010

Učesnici druge razmene su:
Dajana Stankić, Korana Buljin, Jelena Dokić, Strahinja Trecakov i Biljana Stojanović iz Kikinde
Dajana Davidov, Ferenc Bukosza, Jovana Bekić i Mihajlo Kopanja iz Zrenjanina
Marija Simanić Nevena Đoković i Miloš Stojadinović iz Smedereva
Smiljana Stokić, Dijana Avramović i Ivana Radosavljević iz Sokobanje
Marija Popović i Miloš Čolić iz Blaca
Jovana Đordević i Monika Dizdarević iz Obrenovca
Sara Velimirović sa Savskog venca, Bogdan Car i Filip Šoln sa Palilule.

Učesnici treće razmene su:
Konstantin Janojlić, Dragana Ivetić, Kai David Melank, Vanja Sokolović  Dragana Dukić iz Kikinde
Vera Furtula, Vigor Arva, Ana Simin i Radovan Francuski iz Zrenjanina
Milesa Blagojević, Nikola Kostić, Milan Stojadinović i Ivan Milošević iz Smedereva
Dunja Stevanović iz Sokobanje
Dušan Milošević iz Blaca
Jelena Dragičević i Marina Katić iz Obrenovca
Andrea Nikolić, Sergej Radović i Mima Begović sa Savskog venca, Jovana Suvajdzić i Milica Ivanović sa Palilule

Detalji vezani za drugu i treću razmenu biće objavljeni naknadno. Učesnici i njihove porodice moći će da dobiju informacije u svojim Kancelarijama za mlade.