Spisak učenika koji su ušli u drugi krug selekcije za SYLP

0
SHARE

 Obrenovac, Prijepolje, Loznica, Kursumlija, Zajecar i Blace
115 učenika/ca iz šest opština u Srbiji ušlo je u drugi krug selekcije za Program omladinskih lidera u Srbiji 2009 (Serbian Youth Leadership Program – SYLP). Intervjui sa učenicima/cama biće organizovani u periodu između 2. i 22. februara 2009. godine u opštinama Prijepolje, Zaječar, Loznica, Blace, Kuršumlija i Obrenovac. U nastavku je spisak učenika/ca koji su prošli prvu fazu selekcije:

Obrenovac

Vanja Jovanović, Milica Zarić, Vanja Đorđević, Jelena Matić, Bratislav Ristić, Mihailo Škorić, Ana Tešović, Lazar Belić, Živka Stanković, Aleksandra Velimirović, Milica Alavanja, Marija Subotić, Ana Ćirić, Andrijana Trkulja, Jelena Begenišić, Stefana Pešić, Đorđe Jelašić, Žarko Živković, Katarina Rasčić, Jasmina Petrović, Milica Čolaković, Sava Kostić, Petar Ranković, Milica Stojkovski, Jovana Lazarević, Kristina Filipović, Luka Živković, Marija Jevanđelović, Ana Mijojković, Mladen Stojanović, Jelena Derikonjić, Milica Stanisavljević, Jovana Mišković, Ivana Mišković, Miloš Marijanović, Nataša Stulić.Marija Jevđenović, Đordje Jelešić, Milica Stojkovski.

Loznica

Staša Petrović, Dragana Ranković, Srđan Đurđević, Stefan Krsmanović, Maja Bojanić, Maja Antonić, Filip Grujić, Marija Vujić, Branislav Stojković, Kristina Tešić, Anđelka Simić, Milica Stevanović, Nikola Stojanović, Slobodanka Blagojević, Kristina Tomić, Radojka Nikodinović, Jovana Petrović, Bojana Grujičić, Marina Marinković, Stefan Perić, Siniša Radaljac, Marija Petrović, Zoran Šoškić.

Zaječar

Marko Sibinović, Marko Žikić, Tijana Stojanović, Damir Ilić, Jelena Milović, Mladen Burčić, Nevena Milutinović, Anka Krstić, Milena Jovanović, Dušan Stojković, Tomislav Kostić, Isidora Grbovic, Aleksandra Cikic, Monika Sekej, Milos Stojanovic, Natasa Stojadinovic, Andjela Stamenkovic, Srecko Jankovic, Nikola Mladenovic, Jovana Garić.

Prijepolje

Irma Hadžifejzović, Haris Hodžić, Milica Salipurović, Adela Bjelak, Ivana Drobnjak, Aida Tahirović, Ivana Petrović, Ajla Hurić, Sabina Catović, Danijela Vulović, Aleksandra Rajić

Blace

Ivana Anđelković, Marko Pavlović, Aleksandar Rakic, Stefan Pavlović, Suzana Milenković, Jovana Popovic, Pavle Vrekic, Petar Ilić, Jelena Papić

Kušumlija

Nikola Jovanović, Miloš Milovanović, Luko Miletić, Ivona Jovanović, Jelena Đurović, Jovana Čolović, Sanja Janjićijević, Bojana Miličković, Vule Petrović, Milica Đurović, Nemanja Vasiljević, Bojana Mitrović, Mladen Dimitrijević, Ana Deljanin, Milena Ilić, Tijana Vasić.

Zahvaljujemo svima koji su se odazvali i učestvovali u selekcionom procesu. Onima koji nisu prošli poručujemo da ne odustanu, a učenicima/cama koji su se plasirali u drugi selekcioni krug – ČESTITAMO!!!