Dobitnici sertifikata omladinski radnik/ca iz druge generacije angažovanih u Kancelarijama za mlade

0
SHARE

Druga generacija omladinskih radnika/ca iz kancelarija za mlade Srbije  promovisana je na svečanoj dodeli sertifikata i zatvaranju obrazovnog programa za 23 kancelarije za mlade iz Srbije u sklopu projekta “Profesionalizacija lokalnih samouprava za upravljanje omladinskim servisima”, u organizaciji Centra za omladinski rad, a u skladu sa NAPOR kurikulumom.

 

Zatvaranje programa i svečana dodela sertifikata  održana je u Beogradu, u  Palati Srbija,  u utorak, 23. aprila 2013. godine. Polaznicima obuke nakon polaganja zakletve omladinskih radnika sertifikate su dodelili  državni sekretar za omladinu, g-din Nenad Borovčanin, ispred Ambasade Kraljevine Holandije, saradnica zadužena za razvoj saradnje, g-đa Aleksandra Kalinić i Danijela Radić direktorka Centra za omladinski rad.

NAPOR komisija donela je odluku o nivou kopmpetencija na osnovu: utvrđenih standarda Nacionalne asocijacije praktičara/ki omladinskog rada, uspešno završene obuke za Koordinatore programa omladinskog rada i procesa validacije predhodno stečenih kompetencija.

 

 

Grad/opština

Ime i prezime

Stečeni nivo kompetencija u oblasti

omladinskog rada

Ivan Stamenić

Ivanjica

Asistent u programima omladinskog rada – 1. nivo

Bojan Lučić

Loznica

Asistent u programima omladinskog rada – 1. nivo

Nadežda Hadrik

Stara Pazova

Asistentkinja u programima omladinskog rada – 1. nivo

Kristina Dostan

Bački Petrovac

Asistentkinja u programima omladinskog rada – 1. nivo

Branko Ratković

Kragujevac

Koordinator programa omladinskog rada – 2. nivo

Marko Janković

Aranđelovac

Koordinator programa omladinskog rada – 2. nivo

Marija Jovanović

Varvarin

Koordinatorka programa omladinskog rada – 2. nivo

Vanja Rakić

Kruševac

Koordinator programa omladinskog rada – 2. nivo

Maja Marković

Svilajnac

Koordinatorka programa omladinskog rada – 2. nivo

Marko Gaćinović

Ub

Koordinator programa omladinskog rada – 2. nivo

Maja Žmukić

Palilula

Koordinatorka programa omladinskog rada – 2. nivo

Duško Krstić

Obrenovac

Koordinator programa omladinskog rada – 2. nivo

Branko Manojlović

Kula

Koordinator programa omladinskog rada – 2. nivo

Suzana Tošić

Bečej

Koordinatorka programa omladinskog rada – 2. nivo

Nemanja Obradović

Temerin

Koordinator programa omladinskog rada – 2. nivo

Marina Janković

Smederevo

Potvrda o uspešno završenom 1., 3. i 4. modulu obrazovnog programa

Miloš Čolić

Blace

Potvrda o uspešno završenom 1., 2., 3. i 4. modulu obrazovnog programa

Goran Dimitrijević

Babušnica

Potvrda o uspešno završenom 1., 2., 3. i 4. modulu obrazovnog programa

Mina Petković

Velika Plana

Potvrda o uspešno završenom 1., 3. i 4. modulu obrazovnog programa, kao i uspešno realizovanoj profesionalnoj praksi

Miloš Nikolić

Lapovo

Potvrda o uspešno završenom 1., 2. i 4. modulu obrazovnog programa , kao i uspešno realizovanoj profesionalnoj praksi

Vladimir Budalić

Sremski Karlovci

Potvrda o uspešno završenom 1. i 2. modulu obrazovnog programa

Ražanj

Ivan Ivanović

Potvrda o učešću na 4 modula obrazovnog programa

Aleksandar Milikić

Bor

Potvrda o učešću na 1. modulu obrazovnog programa